Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Wydawniczych Warszawa
Koordynator Zespołu Edukacji Matematycznej

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1278 dni temu

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej.
Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

W związku z rozwojem naszej oferty, poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna  za koordynację prac redakcyjnych w prowadzonych projektach oraz merytoryczne i metodyczne przygotowanie podręczników i innych produktów z zakresu matematyki, a w szczególności za:

Zadania:
  • Opracowywanie planów wydawniczych w zakresie przedmiotów ścisłych;
  • Koordynowanie prac związanych z tworzeniem nowych produktów;
  • Współpraca z autorami  i ekspertami zewnętrznymi;
  • Harmonogramowanie i budżetowanie prac dotyczących publikacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (matematyka, fizyka, informatyka);
  • Znajomość procesu wydawniczego;
  • Umiejętność redagowania tekstów;
  • Kreatywność, otwartość i umiejętność szukania nowych rozwiązań
  • Znajomość nowoczesnych metod nauczania;
  • Silne zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i syntezy;
  • Komunikatywność i umiejętność koordynowania pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji – w ramach umowy o pracę;
  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem;
  • Możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku poprzez system szkoleń;
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla Twojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa);
  • Atrakcyjną ofertę kursów językowych, również dla Twoich najbliższych.

Poznaj

Łączy nas… edukacja!

Zatrudniamy 600 pracowników, rocznie mamy ponad dwa tysiące współpracowników. Pracujemy w różnorodnych zespołach nastawionych na współpracę i innowacyjność.