Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sztum
KOORDYNATOR ZAKUPÓW I PLANOWANIA (FMCG)

IPK sp. z o.o.
Sztum
praca stacjonarna
4773 dni temu

Nasz Klient, międzynarodowy producent i dostawca kreatywnych rozwiązań dla produktów spożywczych z sektora FMCG, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KZiP/08/11/praca

Miejsce pracy: SZTUM

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie bazą danych klientów i dostawców (wprowadzanie danych dotyczących warunków współpracy  i ich bieżąca aktualizacja)
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych i aktualizacja obowiązujących cenników
  • Analiza i przygotowywanie ofert biznesowych dla nowych klientów
  • Nadzór nad spójnością danych dotyczących realizowanych projektów we wszystkich systemach informatycznych
  • Koordynowanie planowania produkcji
  • Koordynowanie rozliczeń z klientami i dostawcami
  • Administrowanie i nadzór nad przepływem dokumentacji działu

Oczekiwania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy zawodowej związanej z obsługą klienta / zakupami lub planowaniem produkcji (pożądana firma produkcyjna branży spożywczej)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność przygotowywania kalkulacji i cenników
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy i koordynacja działań z różnych zakresów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:
  • Zdobywanie doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Szeroką perspektywę i koordynowanie różnorodnych działań pomiędzy różnymi działami
  • Możliwość awansu zawodowego i finansowego
  • Udział w prowadzeniu innowacyjnych projektów dla międzynarodowych koncernów

Zapraszamy Kandydatów o szerokich horyzontach myślowych i wysokim poziomie odpowiedzialności.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656