Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Koordynator Usług

Vector Workplace&Facility Management
Wrocław
praca stacjonarna
5895 dni temu

Ogłoszenie numer: 47299, z dnia 2008-07-28

Vector Workplace & Facility Management Limited ma siedzibę w Londynie. Nasza strona internetowa: http://www.vector-fm.com Vector FM jest dostawcą usług utrzymania obiektów dla niektórych z największych spółek w Europie, prowadzących działalność w państwach takich jak Irlandia, Wielka Brytania, Rosja, Francja, Polska oraz na Bliskim Wschodzie. Zatrudniając ponad 600 osób w całej Europie dążymy do zdobycia pozycji silnego partnera europejskiego. Nasz klient jest wiodącym międzynarodowym podmiotem w swojej branży, a jego firma jest powszechnie znana. Posiada on ponad 100 pracowników we Wrocławiu oraz dwa biura w Krakowie zatrudniające łącznie ponad 80 osób. Działalność tej firmy w Polsce jest ciągle rozwijana oraz podlega częstym zmianom, w związku z tym oczekuje się od nas dużej elastyczności w sposobie świadczenia naszych usług. Vector zapewnia swojemu klientowi personel wspierający, którego zadaniem jest czuwanie nad sprawnym świadczeniem usług utrzymania obiektu klienta. Dział utrzymania obiektu codziennie wykonuje usługi takie jak sprzątanie, BHP, przenosiny, recepcja, usługi pocztowe, utrzymanie i transport a także zarządza pozostałymi usługami w imieniu klienta.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Koordynator Usług jest odpowiedzialny za nadzorowanie oraz prowadzenie usług w nowo otwartym, nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia. Nasze oczekiwania: Codzienne dokonywanie inspekcji pomieszczeń biurowych i sal spotkań, zgłaszanie wszelkich problemów do odpowiedniej osoby / podwykonawcy
  • Doglądanie wszelkich potrzeb biura w zakresie przesyłek pocztowych
  • Zarządzanie czynnościami podwykonawców w biurze Podwykonawcy obejmują personel wykonujący usługi sprzątania, serwisowania, zwalczania szkodników, właściciela obiektu, itd.
  • Wyszukiwanie nowych podwykonawców i dostawców świadczących nowe usługi
  • Pomaganie przy organizowaniu imprez firmowych
  • Udzielanie pomocy przy przenosinach wewnętrznych
  • Zastępstwo personelu recepcji podczas przerw
  • Pomaganie pracownikom w Krakowie w sprawach technicznych (czasami może wymagać podróży)
  • Wymagania

  • Znajomość pakietu oprogramowania MS Office
  • Podstawowe zrozumienie zagadnień BHP
  • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie usług utrzymania obiektów
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w piśmie i mowie
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami właściciela obiektu
  • Oferujemy

  • Pracę na cały etat
  • Zatrudnienie na stałe
  • Miłą atmosferę
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.