Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
KOORDYNATOR - TRENER

Eurotel S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
5091 dni temu

Ogłoszenie numer: 123217, z dnia 2010-11-10

Eurotel S.A. jest firmą ogólnopolską. Główną gałęzią działalności firmy jest autoryzowane przedstawicielstwo operatora sieci Era. Obecnie posiada około 220 Autoryzowanych Punktów Sprzedaży na terenie całego kraju i podobnej wielkości sieć Autoryzowanych Doradców Biznesowych pracujących przy 9 Autoryzowanych Centrach Biznesowych. Eurotel jest jednym z największych dystrybutorów produktów "Tak-Tak" oraz "Heyah" dostarczając je ogólnopolskim sieciom sprzedaży, dystrybutorom i hurtowniom. Firma jest również właścicielem ponad 400 elektronicznych terminali doładowujących konta telefonów w systemie bezabonamentowym (pre-paid). W październiku 2006 roku Eurotel rozpoczął współpracę z ITI Neovision Sp. z o.o. w zakresie budowania i obsługi sieci Telewizji Nowej Generacji „n”. Obecnie obsługuje ponad 40 takich punktów sprzedaży. Eurotel jest firmą wiarygodną i niezależną finansowo, stanowiąc dowód możliwości osiągnięcia sukcesu w oparciu o 100% kapitał krajowy. W 2006 roku z sukcesem zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: KOOR/10/2010

Opis stanowiska

Koordynator odpowiedzialny będzie za nadzór i przeprowadzanie szkoleń w około 25 Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Sieci Era wchodzących w skład sieci Agencyjnej Eurotel S.A.

Wymagania

- Minimum średnie wykształcenie. - Prawo jazdy kategorii B. - Doskonała umiejetność nawiązywania kontaktów i przekazywania wiedzy. - Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Konsultanta Sprzedawcy w salonie lub APS - Umiejętności samodzielnej organizacji pracy i samodyscypliny w dążeniu do wyznaczonego przez Firmę celu

Oferujemy

Koordynator pracuje na pełen etat przez 5 dni w tygodniu (1 dzień administracyjny-4 dni wizyty w APS kontrolno szkoleniowe) i jest wyposażany przez Firmę w samochód służbowy, dwa telefony komórkowe, laptop wraz z dostępem do internetu. Kandydatom oferujemy pakiet bezpłatnych szkoleń, pracę w zgranym i wspierajacym się zespole, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o pensję podstawową i premie za wyniki oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur Firmy.