Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Wieluń
KOORDYNATOR SYSTEMU LEAN

Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych ZUGIL Spółka Akcyjna
Wieluń
praca stacjonarna
4894 dni temu

Ogłoszenie numer: 138891, z dnia 2011-03-23

Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych ZUGIL Spółka Akcyjna w Wieluniu to lata tradycji i doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych. ZUGiL to firma licząca się w Polsce i Europie w branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategiczny dostawca konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów.

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska

Zadaniem koordynatora systemu Lean  będzie odpowiedzialność za  przygotowanie i wdrożenie Lean Manufacturing.

Koordynator systemu Lean podlegać będzie bezpośrednio Prezesowi Zarządu

Wymagania

Znajomość narzędzi Lean Manufacturing ( 5 S, Kazein, SMED,TPM)

Doświadczenie we wdrażaniu Lean ( min. 2 lata)

Wykształcenie wyższe techniczne

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca również pracę w projektach międzynarodowych.

Oferujemy

-  Pracę w przyjaznym profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole

-  Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników pracy

-  Niezbędne narzędzia pracy