Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Koordynator sprzedaży

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, woj. wielkopolskie
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37039, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest firma produkcyjno handlowa, dystrybuująca swoje ekskluzywne wyroby poprzez silną siatkę sprzedaży na terenie całego kraju. W imieniu naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, woj. wielkopolskie

Nr Ref.: WORD/2610/07P

Opis stanowiska

- budowanie relacji wewnątrz zespołu sprzedażowego; - umiejętne motywowanie i wyznaczanie celów podległemu zespołowi; - zlecanie i monitoring bieżących prac oraz ocena efektywności podległych pracowników; - ocena rozwoju umiejętności pracowników.

Wymagania

- doświadczenie w koordynowaniu pracy podległego zespołu handlowców ( mile widziane w sprzedaży bezpośredniej); - umiejętność zarządzania sprzedażą; - nastawienie na realizację wyznaczonych celów; - doskonałe zdolności interpersonalne oraz umiejętność skutecznej komunikacji; - umiejętność prowadzenia wewnętrznych warsztatów produktowo – sprzedażowo – negocjacyjnych; - prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży; - atrakcyjne wynagrodzenie.