Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

Punto Pruszyński Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6208 dni temu

Ogłoszenie numer: 31545, z dnia 2007-07-19

Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów profili i akcesoriów do montażu płyt gipsowo-kartonowych. Produkujemy metalowe sufity podwieszane oraz aluminiowe i stalowe okładziny elewacyjne.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- koordynacja sprzedaży w zakresie założonych planów - pozyskiwanie nowych Klientów spośród ogólnopolskich i lokalnych sieci sprzedaży materiałów budowlanych - działania sprzedażowe na rynku inwestycji budowlanych - opieka nad kluczowymi Klientami - tworzenie i nadzór nad realizacją planów marketingowych w zakresie powierzonej grupy produktów

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego - dyspozycyjność - mile widziane szerokie kontakty na rynku inwestycji budowlanych oraz biur architektonicznych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od wyników sprzedaży) - niezbędne narzędzia