Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Koordynator Sprzedaży

El magico Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6214 dni temu

Ogłoszenie numer: 31182, z dnia 2007-07-12

Dla naszego klienta, firmy z branży reklamowej, działającej na terenie całego kraju, poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynatora Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KS/06

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało: *odpowiedzialność za całość spraw związanych ze sprzedażą produktu *realizacja polityki handlowej i marketingowej Firmy *osiąganie wyników sprzedaży zgodnie z przyjętym planem * koordynowanie pracy podległych pracowników i nadzór nad jej wykonaniem

Wymagania

Wymagania: * doświadczenie na podobnym stanowisku * komunikatywność i umiejętność budowania relacji z Klientami * cechy charakteru: lojalność, otwartość, zaangażowanie,mobilność Dodatkowe atuty: *zamiłowanie do ciężkiej, ale przynoszącej satysfakcję pracy *umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów *życiowy optymizm i nie zrażanie się początkowymi niepowodzeniami

Oferujemy

Oferujemy stałe zatrudnienie oraz pracę pełną wyzwań i dużą swobodę w działaniu.