Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Sącz
Koordynator Sprzedaży

Telecomm Sp. z o.o.
Nowy Sącz
praca stacjonarna
6396 dni temu

Ogłoszenie numer: 25601, z dnia 2007-01-11

Firma działająca w branży usług telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: - Zarządzanie biurem oraz Koordynowanie sprzedażą podległych handlowców - Rekrutację nowych handlowców - Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych - Wdrażanie standardów pracy wyznaczonych przez firmę

Wymagania

Wymagania: - Wykszatłcenie min średnie, - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Znajomość pracy w branży telekomunikacyjnej - Umiejętność rozwiązywania problemów - Doświadczenie w zarządzaniu ludzmi - Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność i dyspozycyjność - Umiejętnośc obsługi komputera

Oferujemy

Oferujemy: - Stabilne warunki zatrudnienia - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa+prowizja) - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu