Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
łódzkie, Łódź i Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
5001 dni temu

Ogłoszenie numer: 125034, z dnia 2010-12-06

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Dynamiczny rozwój, systematycznie zwiększany udział w rynku pracy tymczasowej, Agencja zawdzięcza przestrzeganiu jakości świadczonych usług oraz rzetelnemu traktowaniu swoich Pracowników. Między innymi dzięki konsekwentnie realizowanej polityce jakości na początku 2009 roku otwarty został Oddział Agencji w Warszawie.

Miejsce pracy: łódzkie, Łódź i Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Koordynator odpowiedzialny będzie za wzrost sprzedaży na powierzonym obszarze i stopniowe zwiększenie udziału Agencji w rynku usług pracy tymczasowej, przy zachowaniu wymaganych standardów w kontaktach z Klientami.

Wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw; - wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, marketingu lub pokrewnych; - wysoka skuteczność w sprzedaży; - doskonałe zdolności interpersonalne; - bardzo dobra znajomość procesów sprzedażowych; - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; - biegłe posługiwanie się komputerem (pakiet Office, Internet); - prawo jazdy kategorii B; - przestrzeganie etykiety biznesowej i kultura osobista na wysokim poziomie.

Oferujemy

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie; - interesującą pracę na samodzielnym stanowisku; - możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach; - atrakcyjne wynagrodzenie+ prowizje zależne od wyników.