Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Koordynator sprzedaży ds. kluczowych klientów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6319 dni temu

Ogłoszenie numer: 30980, z dnia 2007-07-03

Nasz Klient to międzynarodowa firma zatrudniająca w Polsce 1000 osób.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KSK/1206/07

Opis stanowiska

- Realizacja celów sprzedażowych; - Nawiązywanie i utrzymywanie korzystnych relacji handlowych z klientami; - Kontrola pracy merchandiserów w terenie i nadzór nad ekspozycją w marketach (3 dni w tygodniu w trasie, 2 dni na miejscu w siedzibie firmy); - Nadzór pracy podległego zespołu merchandiserów; - Inicjowanie akcji promocyjnych; - Analiza rynku.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe); - Doświadczenie w obsłudze marketów na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Merchandisera; - Prawo jazdy kat. B; - Znajomość języka angielskiego; - Silna motywacja do pracy, zaangażowanie w wykonywanie zadań; - Umiejętność planowania czasu i terytorium; - Skłonności liderskie.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń.