Koordynator Serwisu

M'onduniq Cosmètiques Professionnel
Łódź, ul. Zbąszyńska 4
kierownik/koordynator
umowa o pracę
praca stacjonarna
9 godz. temu
Międzynarodowa marka M'onduniq Cosmétiques Professionnels oferuje szeroką gamę kosmetyków opartych na innowacyjnych formułach dermokosmetycznych - do użytku profesjonalnego i domowego, a także specjalistyczny sprzęt do zaawansowanych zabiegów kosmetycznych. Działania marki obejmują również szeroką gamę szkoleń dla specjalistów z zakresu kosmetologii i dermatologii. Marka ma na swoim koncie wiele wyróżnień i była laureatem m.in. takich nagród jak: Diamenty Miesięcznika FORBES, Lwy Biznesu, Diament Kobiecego Biznesu, IK Magazine Awards Women’s Prestige, Lider Biznesu MŚP, Love Cosmetics Awards i inne. M'onduniq Cosmétiques Professionnels zapewnia pracownikom atrakcyjne warunki wynagrodzenia, ciągły rozwój, duże wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, cykliczne szkolenia, pomoc innych w okresie wdrażania się, a także inne benefity.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM MARKI POSZUKUJEMY OSÓB NA NASTĘPUJĄCE STANOWISKO:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Zbąszyńska 4
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży urządzeń kosmetycznych;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy;
  • Szkolenia i spotkania integracyjne;
  • MultiSport, ubezpieczenie, wsparcie w losowych sytuacjach.
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie całością procesu zleceń serwisowych;
  • Koordynacja pracy zespołu, nadzorowanie napraw sprzętów i konfekcjonowania urządzeń;
  • Współpraca serwisowa z innym działami firmy: biuro obsługi klienta, dział handlowy;
  • Współpraca z klientami i kontrahentami B2B;
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych.
Wymagania wobec kandydatów:
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/serwisie;
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz bardzo dobra organizacja pracy - koordynowanie prac serwisowych, wyznaczanie zadań;
  • Umiejętność motywowania zespołu;
  • Umiejętność nauki nowych osób w zespole;
  • Bycie wzorem dla nowych, młodych osób, które należy przyuczyć do pracy na serwisie;
  • Wyznaczanie nowych procedur, standardów pracy na serwisie;
  • Preferowane wykształcenie techniczne (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne);
  • Znajomość języka angielskiego (w tym terminologii technicznej mile widziane);
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu;
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Międzynarodowa marka M'onduniq Cosmétiques Professionnels oferuje szeroką gamę kosmetyków opartych na innowacyjnych formułach dermokosmetycznych - do użytku profesjonalnego i domowego, a także specjalistyczny sprzęt do zaawansowanych zabiegów kosmetycznych. Działania marki obejmują również szeroką gamę szkoleń dla specjalistów z zakresu kosmetologii i dermatologii. Marka ma na swoim koncie wiele wyróżnień i była laureatem m.in. takich nagród jak: Diamenty Miesięcznika FORBES, Lwy Biznesu, Diament Kobiecego Biznesu, IK Magazine Awards Women’s Prestige, Lider Biznesu MŚP, Love Cosmetics Awards i inne. M'onduniq Cosmétiques Professionnels zapewnia pracownikom atrakcyjne warunki wynagrodzenia, ciągły rozwój, duże wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, cykliczne szkolenia, pomoc innych w okresie wdrażania się, a także inne benefity.