Koordynator Serwisu

Grupa PGD
Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 godz. temu

Grupa PGD - SEAT Euromotor

SEAT/CUPRA Euromotor to autoryzowany salon i serwis mechaniczny Grupy PGD.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, DS, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, MG, Mitsubishi, Nissan, Renault, Dacia, Cupra, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do nas!

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jako pracodawca otrzymaliśmy wyróżnienie Great Place to Work 2024.

Jesteśmy częścią Holding1.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5
Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja działalności serwisu samochodowego marki SEAT-CUPRA (zarządzanie działem serwisu i halą napraw)
  • Efektywne wykorzystanie potencjału serwisu poprzez odpowiednie planowanie pracy biura obsługi klienta i hali napraw
  • Bezpośrednia obsługa klientów serwisu w oparciu o obowiązujące procedury
  • Realizacja założeń programów lojalnościowych i akcji promocyjnych
  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta jako Doradca Serwisu w ASO poparte sukcesami
  • Predyspozycja do zarządzania zespołem, chęć rozwoju w kierunku menedżerskim
  • Znajomość budowy samochodów osobowych pod kątem napraw
  • Rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Znajomość wysokich standardów w zakresie obsługi klienta
  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office i programy serwisowe)
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w markach VGP
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy