Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Koordynator serwisu

WAMTECHNIK Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
6321 dni temu

Ogłoszenie numer: 28842, z dnia 2007-04-25

Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na polskim rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy już od 1991 r. W roku 1997 przeprowadziliśmy się do własnego obiektu w Piasecznie, gdzie z powodzeniem rozwijamy naszą działalność. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Koordynacja prac serwisu bateryjnego,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Doradztwo techniczne dla klientów i pracowników firmy,
  • Sprzedaż usług serwisowych, ofertowanie, kontrola zamówień.
  • Wymagania

  • Wiedza praktyczna z zakresu urządzeń zasilania awaryjnego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Posiadanie uprawnień w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz Auto-Cad
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Mile widziana znajomość rynku elektroenergetycznego i zasilania awaryjnego.
  • Oferujemy

  • pracę w młodym i zgranym zespole oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.