Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koordynator Serwisu Technicznego

LeasingTeam Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5377 dni temu

Ogłoszenie numer: 85255, z dnia 2009-12-28

LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2004 roku, jako licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Kandydatów. Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z ponad 50-cioletnią tradycją, specjalizującego się w produkcji urządzeń do pakowania zbiorczego oraz opakowań kartonowych, działającego w ponad 150 krajach, gwarantującego kompleksowe rozwiązania dla swoich Klientów, poszukujemy odpowiedzialnych oraz sumiennych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KST/12/09

Opis stanowiska

- Kompleksowe zarządzanie oraz koordynowanie realizacji procesu obsługi Klientów - Prawidłowe planowanie oraz rozlokowanie materiałów i środków niezbędnych do rzetelnego świadczenia usług - Organizacja oraz koordynacja szkoleń dla Klientów - Realizacja wycen dotyczących serwisu produktów - Zapewnienie kompleksowej obsługi oraz satysfakcji Klientów w zakresie świadczonych usług przez serwis techniczny - Zarządzanie bazą Klientów oraz dostawców - Wsparcie oraz nadzorowanie pracy zespołu serwisu technicznego, a także kontrola raportów serwisowych - Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz prawidłowa archiwizacja

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne - Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobny stanowisku - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny - Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość oraz sumienność - Zdolności organizacyjne oraz administracyjne - Samodzielność oraz zdolność budowania pozytywnych relacji - Znajomość systemu SCALA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej organizacji, posiadającej pozycję niekwestionowanego lidera - Możliwość zdobycia interesujące doświadczenia zawodowego - Zatrudnienie na czas określony do końca roku 2010 - Przyjazną atmosferę oraz szansę realizacji ambitnych zadań - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny