Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Lakierni Warszawa
Koordynator Serwisu Blacharskiego-Lakierniczego

Grupa PGD
Warszawa, ul. Białowieska 10A
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 godz. temu
Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.
Jako PGD Naprawy Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie.
Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy.
Jako pracodawca otrzymaliśmy wyróżnienie Great Place to Work 2024.
Jesteśmy częścią Holding1.
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Białowieska 10A
Twój zakres obowiązków:
  • Planowanie i organizacja pracy Biura Obsługi i Hali Napraw
  • Wykorzystanie potencjału zleceń likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Weryfikacja kosztorysów napraw
  • Kontrola jakości wykonywanych napraw
  • Wsparcie Personelu Biura Obsługi
  • Nadzór nad wyposażeniem serwisu i parkiem samochodów zastępczych
  • Współpraca z innymi działami firmy
Nasze wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z likwidacją szkód komunikacyjnych i zarządzaniu personelem
  • Znajomości systemów kosztorysowania napraw pojazdów
  • Zaangażowania i umiejętności pracy z Zespołem
  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy