Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Krosno
Koordynator Sekcji Zobowiązań i Należności

Advisory Group TEST Human Resources
Krosno
praca stacjonarna
3074 dni temu

Dla naszego Klienta, Goodrich Aerospace Poland, amerykańskiego koncernu, produkującego podzespoły do podwozi i układów sterowania w samolotach, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Krosno
Nr ref.: 5405

Wymagania:

Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze księgowości

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa podatkowego, w szczególności dotyczącego VAT
  • Bardzo dobra znajomość technik rachunkowości finansowej
  • Mile widziana znajomość SOX
  • Dobra znajomość systemów ERP
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Nadzór nad zespołem pracowników działu księgowego (zobowiązania i należności)
  • Nadzór nad ozliczeniami związanymi z VAT
  • Nadzór nad spełnieniem wymogów finansowej kontroli wewnętrznej (SOX)
  • Przygotowywanie pełnej sprawozdawczości do NBP
  • Przygotowanie prognoz odnośnie przepływów środków pieniężnych
  • Uzgadnianie wybranych kont księgowych
  • Udział w finansowym zamknięciu miesiąca
  • Uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia w Spółce (ACE)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia