Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Koordynator Robót ds. Elektrycznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
4970 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Nr Ref.: (4594-10)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane o specjalności elektrotechnicznej
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji dużych projektów
  • (mile widziane doświadczenie na budowie centrum handlowego)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi
  • umiejętność organizacji robót branżowych
  • umiejętność pracy z zespołem i kierowania zespołem
  • mobilność
Zakres obowiązków:
  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie z zgodnie z projektami i pozwoleniami na budowę, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną
  • nadzór nad podwykonawcami, koordynacja międzybranżowa oraz koordynacja prac projektów
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramami
  • wsparcie Kierownika Budowy we wszelkich sprawach związanych z wykonaniem prac w branży elektrycznej
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".