Koordynator Recepcji

ISS Facility Services Sp. z o.o.
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
6 dni temu
People make places
Miejsce pracy: Warszawa

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy recepcji w całej Polsce.
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość prac.
  • Szkolenia pracowników recepcji w zakresie pełnionych zadań.
  • Dbanie o szerzenie kultury firmy, utrzymywanie usług na najwyższym poziomie.
  • Rekrutacja pracowników, zatrudnianie, zarządzanie dokumentami kadrowymi.
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.
  • Raportowanie zadań recepcji do przełożonego.
  • Kontakt z klientem w zakresie usług recepcyjnych.
  • Planowanie urlopów i organizacja zastępstw.
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz szerzenie kultury BHP.
  • Organizacja eventów dla pracowników.
  • Podróże służbowe w celu zapewnienia ciągłości usługi i kontroli prac.
  • Gotowość do pełnienia obowiązków recepcyjnych w razie potrzeby.
  • Sporządzanie procedur operacyjnych pracy recepcji/ manuali recepcyjnych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę.
  • Wdrożenie stanowiskowe.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy.
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Poznaj

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.