Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koordynator realizacji kontraktów

Speed Sport Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
4994 dni temu

Ogłoszenie numer: 125864, z dnia 2010-12-13

Firma zajmująca się budową boisk i wyposażaniem obiektów sportowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynacja projektu w zakresie budowy obiektu
  • budowanie bazy danych podwykonawców i partnerów
  • nawiązywanie kontaktów i współpracy z podwykonawcami
  • realizacja kontraktu zgodnie z założonym budżetem
  • kontrola nad terminowością i rzetelnością realizowanych prac budowlanych
  • koordynacja i nadzór nad dokumentacją projektu
  • działania związane ze sprzedażą produktów firmy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w koordynowaniu projektów budowlanych
  • doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z podwykonawcami
  • znajomość prawa budowlanego
  • znajomość rynku budowlanego
  • dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • uprawnienia kierownika budowy mile widziane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • dobrą atmosferę pracy