Koordynator Przygotowania Ofert

UNIBEP S.A.
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
2 dni temu
Dołącz do #Unikalnych, jako:
Lokalizacja Warszawa
Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:
  • Przygotowywanie ofert przetargowych oraz koordynacja prac specjalistów ds. ofertowania w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Koordynacja pracy zespołu przetargowego pod względem terminowości spływu danych,
  • Analiza dokumentacji technicznej i sporządzanie obmiarów robot ogólnobudowlanych na potrzeby budownictwa przemysłowego,
  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych dotyczących instalacji sanitarnych
  • Tworzenie i uzgadnianie budżetów handlowych na ofertowanych tematach związanych z instalacjami sanitarnymi,
  • Bieżąca współpraca z Biurem Technicznym na etapie procedury przetargowej w zakresie możliwości optymalizacji rozwiązań projektowych,
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców,
  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych,
  • Współpraca ze specjalistami ds. Monitorowania rynku inwestycyjnego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (preferowane instalacje sanitarne),
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze sporządzania ofert i kosztorysowania (dokumentacja ofertowa, negocjacje, kontakt z urzędami i instytucjami państwowymi),
  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz AutoCAD,
  • Znajomość BIM w zakresie przedmiarów,
  • Znajomość projektów w zakresie sektora przemysłowego,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

Poznaj

UNIBEP S.A.

Dlaczego warto wybrać Unibep?

Grupa Unibep to największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

Proces rekrutacji w Unibep

Krok Zgłoszenie do procesu rekrutacji
Krok Analiza Twojej aplikacji
Krok Spotkanie bezpośrednie lub rozmowa on-line
Krok Oferta pracy / Informacja zwrotna

Podobne oferty

  • Kierownik ds. ofertowania

    ManpowerGroup   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    12 godz.
    Zadania: Kompleksowe zarządzanie działem wycen; Udział w przygotowaniu wycen i optymalizacji kosztów; Aktywne budowanie relacji handlowych i biznesowych z uczestnikami rynku inwestycyjnego – Klientami, dostawcami, projektantami; Współpraca z pozostałymi jednostkami w organizacji oraz...