Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Koordynator projektów tłumaczeniowych

Translavic Polska
Wrocław
praca stacjonarna
4989 dni temu

Ogłoszenie numer: 125136, z dnia 2010-12-17

Firma Translavic jest młodą i odnoszącą sukcesy agencją tłumaczeniową, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości tłumaczeń dla korporacji i instytucji państwowych. Nasi pracownicy odgrywają główną rolę w dużych europejskich projektach tłumaczeniowych. Hasłem naszego zespołu jest: „Jakość, profesjonalizm i dobra zabawa”.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do naszego biura w centrum Wrocławia poszukujemy entuzjastycznego koordynatora projektów tłumaczeniowych, który będzie zajmować się nadzorowaniem wszystkich etapów pracy nad określonym projektem.

Wymagania

  • Wymagane jest ukończenie wyższych studiów filologicznych oraz doświadczenie w branży tłumaczeniowej.
  • Nasz nowy pracownik powinien mieć silną osobowość oraz wybitne umiejętności w zakresie organizacji pracy.

Oferujemy

Firma Translavic organizuje dla nowych pracowników szkolenie na stanowisku pracy w siedzibie głównej w Holandii. Oprócz tego oferujemy dużą samodzielność, interesujące zadania, atrakcyjne wynagrodzenie oraz miłą atmosferę pracy.