Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KOORDYNATOR PROJEKTÓW / PROJECT COORDINATOR

IPK sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4175 dni temu

Jesteśmy liderem w wytwarzaniu produktów wyposażenia łazienek z lanego marmuru. Produkujemy umywalki, wanny i brodziki prysznicowe. Nasi klienci to największe marki świata. Mamy siedzibę w Zakrzewie pod Poznaniem, ale działamy globalnie. Jesteśmy firmą międzynarodową, a nasze korzenie sięgają Szwecji. W portfelu mamy 2000 produktów, z czego co roku wdrażamy kilkaset nowych. Nasza fabryka jest w stanie wyprodukować milion produktów rocznie. Naszą misją jest zmienianie łazienek w nowoczesne, komfortowe i piękne wnętrza. Stawiamy sobie za cel wypromowanie lanego marmuru jako wiodącego nurtu technologii łazienkowej poprzez design, innowacje, jakość, krótki czas dostaw i odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: KP/04/13/praca

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie portfelem projektów z zakresu wdrażania nowych produktów
  • Ustalanie harmonogramu wdrażania nowych produktów
  • Zarządzanie budżetem wdrożeń nowych produktów
  • Zarządzanie dokumentacją projektową
  • Testowanie nowych rozwiązań produktowych
  • Współpraca z Działami Produkcji, Jakości, R&D
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • Optymalizacja procesu wdrożeń nowych produktów
  • Raportowanie zgodnie z ustalonym zakresem raportowania

Od kandydatów wymagamy:
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania projektami
  • Doświadczenia we wdrażaniu nowych produktów
  • Wykształcenia wyższgo technicznego
  • Znajomości języka angielskiego, inne języki mile widziane
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dbałości o szczegóły, sumienności
  • Kreatywności i komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole międzynarodowym
  • Umiejętności sprawnego poruszania się w środowisku MS Office (Excel, Power Point)
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”