Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Koordynator Projektów Finansowo-Technicznych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37018, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient to Spółka Akcyjna działająca na rynku inwestycyjnym, w związku z dynamicznym rozwojem pilnie zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KFK/2809/07P

Opis stanowiska

- prowadzenie audytów i analiz finansowych opłacalności inwestycji; - udział w procedurach audytowych (od strony technicznej, prawnej, rynkowej, administracyjnej); - tworzenie raportów i prezentowanie wyników.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne (ewentualnie zarządzanie, prawo, MBA); - minimum 2-letnie doświadczenie w analizie i audytach finansowych, projektowanie biznesplanów inwestycyjnych; - zdolności analityczne i interpersonalne; - orientacja w zakresie przepisów prawnych dotyczących obrotu gospodarczego i gospodarki regionalnej. Zachęcamy osoby z doświadczeniem w ocenach ekonomiczno-prawnych przedsięwzięć dla: - kredytowania inwestycji w bankowości, - pozyskiwania środków unijnych w oparciu o biznes plany, - budżetowania w gospodarce komunalnej.

Oferujemy

- stabilne warunki pracy, - samodzielne zadania długoterminowe, - szkolenia branżowe, - pakiet socjalny.