Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koordynator projektów/ badacz

Fundacja Instytut Spraw Publicznych
Warszawa
praca stacjonarna
5531 dni temu

Ogłoszenie numer: 72527, z dnia 2009-08-27

FUNDACJA INSTYTUT SPRAW PUBLICZNYCH (ISP) jest pozarządowym i niezależnym ośrodkiem badawczo-analitycznym. Realizuje projekty przydatne dla praktyki życia publicznego, upowszechnia propozycje zmian systemowych oraz inicjuje debaty. ISP prowadzi badania, przygotowuje ekspertyzy i rekomendacje dotyczące podstawowych kwestii życia publicznego. Instytut współpracuje z ekspertami i badaczami z polskich i zagranicznych ośrodków naukowych. Instytut Spraw Publicznych poszukuje osoby na stanowisko: Koordynatora projektów/ badacza w Programie Obywatel i Prawo

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:
  • Koordynacja projektów badawczych/ badań dotyczących m. in. stanu polskiej demokracji, partycypacji obywatelskiej, przeciwdziałania korupcji, dostępu obywateli do pomocy prawnej,
  • Organizowanie konferencji i seminariów naukowych
  • Przygotowywanie analiz, raportów, opinii
  • Koordynacja współpracy z ekspertami, analitykami
  • Przygotowywanie sprawozdań merytorycznych i finansowych z realizacji zadań

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: Wymagania niezbędne:
  • Ukończone studia wyższe (prawo, nauki polityczne i/lub socjologia)
  • Doświadczenie przy realizacji badań/projektów badawczych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość bieżących zagadnień społeczno-politycznych
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność obsługi MS Office (Word, Excel, Outlook)
Dodatkowe atuty kandydata:
  • Ukończenie dwóch kierunków studiów
  • Rozpoczęcie studiów doktoranckich
  • Doświadczenie w organizowaniu konferencji i seminariów
  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz, raportów, ekspertyz (publikacje)
  • Doświadczenie w rozliczaniu finansowym projektów badawczych

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 3/4 etatu
  • Ciekawą pracę w młodym zespole w renomowanym polskim think-tanku