Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Koordynator Procesów Produkcji

Construktor S.T.W. Robert Lewandowski
Wrocław
praca stacjonarna
6306 dni temu

Ogłoszenie numer: 28784, z dnia 2007-04-23

Przedsiębiorstwo "Construktor" istnieje na rynku od 2000r. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości części zamiennych do urządzeń przemysłowych takich jak: łańcuchy rolkowe, łańcuchy płytkowe, taśmy modułowe, tworzywa konstrukcyjne rolki transportowe, elektrobębny. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Rollex na terenie RP

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba w naszym zespole odpowiedzialna będzie za: - podtrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami przedsiębiorstwa - pomoc techniczną w zakresie naszego asortymentu - koordynacja procesów produkcji (dopasowanie terminu dostawy z planowanymi remontami) - pracę w biurze (od poniedziałku do piątku)

Wymagania

- komunikatywność - otwartość na ludzi - znajomość środowiska Office, Internet - czynne prawo jazdy kat. B - chęć do pracy - znajomość języka obcego będzie dodatkowych atutem - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- umowę o pracę - szkolenia - pensja ok 2000 zł netto + prowizja - tel., laptop - samochód osobowy po okresie próbnym - przyjazną atmosferę w pracy