Najnowsze oferty pracy

  • Inspektor obsługi pięter (K/M)

    Mercure Gdynia Centrum   Gdynia    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator
    7 godz.
    Twoja misja Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i koordynację prac zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardem marki, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników, kreowanie pozytywnego...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator pracy hotelu

Noclegi Luna
Szczawno-Zdrój
praca stacjonarna
3008 dni temu

Ogłoszenie numer: 1052561, z dnia 2016-04-21

Informacje o firmie  na stronie www.willaluna.eu

Miejsce pracy: Szczawno-Zdrój

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie Willi z 19 pokojami hotelowymi, w tym m.in.:
    • prace administracyjne
    • wraz z pozostałym personelem sprzątanie pokoi, przygotowywanie i wydawanie śniadań.

Wymagania

  • gotowość do zamieszkania na terenie obiektu (warunek podstawowy)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność i życzliwość
  • gotowość do samodzielnego rozwiązywania różnych problemów

Oferujemy

  • gwarantowane zakwaterowanie i wyżywienie
  • stabilne zatrudnienie + atrakcyjne wynagrodzenie