Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
KOORDYNATOR POLSKO- SZWEDZKICH PROJEKTÓW

SKANDIUS
Gdańsk
praca stacjonarna
5906 dni temu

Ogłoszenie numer: 44063, z dnia 2008-05-15

SKANDIUS

Celem działalności firmy jest badanie rynku i wspieranie współpracy skandynawskich firm budowlanych z polskimi producentami m.in. konstrukcji stalowych oraz prefabrykatów betonowych. Naszym długoletnim partnerem jest przodująca na rynku światowym firma budowlana SKANSKA. Obecnie współpracujemy bardzo aktywnie z oddziałami firmy SKANSKA w Szwecji oraz Danii, dla których koordynujemy kilkanaście projektów. Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • kontaktowanie się z kontrahentami polskimi oraz szwedzkimi,
  • redagowanie zapytań ofertowych,
  • badania rynku w celu znalezienia odpowiednich dostawców,
  • przygotowywanie kontraktów w językach: polski, angielski, szwedzki,
  • koordynacja realizacji projektów budowlanych.
  • Wymagania

  • wyższe wykształcenie, mile widziani absolwenci SKANDYNAWISTYKI
  • biegła znajomość języka szwedzkiego oraz angielskiego
  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność planowania i organizacji zadań
  • Oferujemy

  • Stałą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie