Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Koordynator nowego produktu

Construktor S.T.W.
dolnośląskie, wielkopolskie / śląskie
praca stacjonarna
5795 dni temu

Ogłoszenie numer: 49347, z dnia 2008-09-15

Przedsiębiorstwo "Construktor" istnieje na rynku od 2000r. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości części zamiennych do urządzeń przemysłowych takich jak: łańcuchy rolkowe, łańcuchy płytkowe, taśmy modułowe, tworzywa konstrukcyjne rolki transportowe, elektrobębny. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Rollex na teren RP, Pokayoke na teren U.E. W związku z wprowadzaniem nowego produktu na rynek U.E. poszukujemy osobę do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, wielkopolskie / śląskie

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba w naszym zespole odpowiedzialna będzie za: - pomoc przy wprowadzaniu na rynek nowego produktu - wyłączne przedstawicielstwo na rynek U.E. - pomoc techniczną w zakresie produktu - koordynacja procesów produkcji (dopasowanie terminu dostawy z planowanymi pracami)

Wymagania

- komunikatywność - otwartość na ludzi - znajomość środowiska Office, - czynne prawo jazdy kat. B - chęć do pracy - umiejętność pracy w zespole - znajomość języka obcego będzie dodatkowych atutem

Oferujemy

- umowę o pracę - szkolenia - stała pensja + prowizja - tel., laptop - samochód po okresie próbnym - przyjazną atmosferę w pracy