Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Koordynator merchandiserów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6203 dni temu

Ogłoszenie numer: 35460, z dnia 2007-10-26

Nasz Klient to międzynarodowa firma zatrudniająca w Polsce 1000 osób.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KMB/2305/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Kontrola w terenie pracy merchandiserów i nadzoru nad półką w marketach (3 dni w tygodniu w trasie, 2 dni na miejscu w siedzibie firmy). - Nadzór pracy podległego zespołu.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie. - Doświadczenie w obsłudze marketów na stanowisku handlowca lub merchandisera. - Prawo jazdy kat. B. - Znajomość języka angielskiego. - Umiejętność planowania czasu i terytorium. - Skłonności liderskie.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. - Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń.