Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Finansowania Projektów Warszawa
Koordynator / Koordynatorka Projektów Funduszy UE (obszar eMobility)

Polenergia Fotowoltaika S.A.
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
14 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Monitorowanie dostępnych źródeł finansowania (krajowych I unijnych).
  • Analiza i ocena możliwości otrzymania wsparcia finansowego.
  • Bieżąca weryfikacja przepisów w zakresie pomocy publicznej.
  • Odpowiedzialność za poprawne przygotowanie pełnej dokumentacji aplikacyjnej (wniosku o dofinansowanie) oraz za zawieranie umów dotyczących pozyskiwanych dofinansowań.
  • Weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem oraz zasadami finansowania oraz rozliczanie otrzymanych środków.
  • Przygotowanie harmonogramów, sprawozdań i raportów zgodnie z zasadami finansowania.
  • Udział w kontrolach.
  • Nadzór nad dokumentacją projektową w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu.
  • Współpraca z doradcami zewnętrznymi oraz z pozostałymi działami Spółki i Grupy.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, zarządzania.
  • Znajomość procedur pozyskiwania i zasad rozliczania programów dotacyjnych (krajowych i unijnych).
  • Min. 3 lata doświadczenia na takim samym, bądź podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Umiejętność tworzenia raportów i monitorowania bieżących postępów w projektach (praca na bazach danych w Excel).
  • Podstawowa znajomość obiegu dokumentów w organizacji.
  • Wysoki poziom kompetencji miękkich, organizacji oraz rzetelność w rozliczeniu i monitorowaniu postępu w projektach.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • Pracę w prywatnej firmie wolnej od uprzedzeń, kierującej się transparentnymi zasadami współpracy z ukierunkowaniem na rozwój biznesu w skali międzynarodowej.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na kierunki rozwoju organizacji.
  • Udział w dynamicznej zmianie technologicznej na rynku energetycznym oraz motoryzacyjnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji.
  • Benefity pracownicze, tj. Karta Multisport, Karta Zdrowotna.

Poznaj

to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat.

Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości. Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.