Najnowsze oferty pracy

  • Menadżer Operacyjny

    AGATA Spółka Akcyjna   Gdańsk    praca mobilna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:​ Efektywne i długoterminowe wsparcie działania Salonów na terenie całej Polski; Konsekwentna realizacja celów biznesowych; Stałe zwiększanie efektywności biznesowej salonów; Kontrola i realizacja wskaźników KPI; Dbanie o...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator/ -ka ds. operacyjnych

EBS Spółka Akcyjna
Warszawa
praca stacjonarna
4228 dni temu

Grupa EBS S.A. skupiająca pod swoim logo markę 5aSec w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Analiza, planowanie oraz realizacja tematów operacyjnych
  • Analiza raportów dotyczących funkcjonowania poszczególnych działów w firmie
  • Przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji
  • Analiza wyników
  • Nadzór nad projektami wykonawczymi (szkolenia, audyty, zaopatrzenie)
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym
  • Raportowanie do przełożonego Dyrektora Sieci
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem, wyznaczania celów i motywowania
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność oraz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o znanej marce
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zajęcia językowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

EBS S.A. jest właścicielem sieci pralni –„ Pralnia EBS”.  Dzięki posiadaniu unikalnego know-how, znajomości rynku, rozwiniętej sieci dystrybucji oraz znajomości zagadnień biznesu w regionie jest obecnie liderem branży pralniczej.W całej Polsce znajduje się 126 pralni EBS. W samej Warszawie i okolicach mieszkańcy mają do dyspozycji 28 pralni EBS. Pralnie EBS są zlokalizowane w centrach handlowych w dużych miastach, zapewniając tym samym swoim klientom stały dostęp do wysokiej jakości usług pralniczych w przystępnych cenach.Pralnie EBS w Polsce to 2 miliony klientów rocznie i ponad 5 milionów wypranych sztuk odzieży.