Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Helpdesk

DPD Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3298 dni temu

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju.

Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 9500 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Aktualnie poszukujemy osób do współpracy jako:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania na stanowisku to:
  • Nadzór i koordynacja pracy pierwszej i drugiej linii wsparcia Helpdesk,
  • Nadzór nad ewidencją środków trwałych zarządzanych przez dział Helpdesk,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług serwisowych,
  • Rozwiązywanie kluczowych problemów z obszaru 1-ej i 2-giej lini wsparcia,
  • Szkolenie pracowników 1-ej i 2-giej linii wsparcia,
  • Tworzenie dokumentacji i rozwój bazy wiedzy działu Helpdesk.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej, stabilnej organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy w dziale Helpdesk na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows oraz sprzętu komputerowego
  • Dobra znajomość zagadnień z szeroko pojętego IT (sieci, systemy operacyjne, bazy danych, aplikacje)
  • Podstawowa znajomość zagadnień ITIL,
  • Umiejętność budowania relacji z Klientem wewnętrznym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętności analityczne,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej,
  • Prawo jazdy kat B.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.