Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator floty samochodowej

AUDIT Doradztwo Personalne
Nowa Sól
praca stacjonarna
3195 dni temu

Firma AUDIT świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego, w tym między innymi usługi z zakresu rekrutacji i selekcji. Działamy na zlecenie firm, dla których poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiska pracy, według wymagań określonych przez pracodawców. Świadczymy również usługi w zakresie: szkoleń, oceny kadr, leasingu personalnego, rekrutacji pracowników z Ukrainy i badań psychologicznych.

Miejsce pracy: Nowa Sól

Opis stanowiska:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem parku samochodowego (logistyka) - przeglądy pojazdów, naprawy, planowanie napraw
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania taboru samochodowego i dysponowanie taborem
  • Nadzór nad grupą 80 kierowców
  • Analiza kart drogowych i analiza logistyczna tras
  • Dokonywanie odczytów z kart kierowców i tachografów cyfrowych oraz ich analiza
  • Raportowanie w SAP (kontrola stanu zaraportowanych tras, przejazdów)
  • Planowanie, organizacja i nadzór pracy kierowców (w tym nadzór nad czasem pracy i jazdy kierowców oraz archiwizacja odczytów z kart kierowców i pojazdów w zakresie kontroli ITD)
  • Kontrola raportów dostaw paliwa
  • Prowadzenie zestawień techniczno-logistycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad planowania transportu, rozliczania kierowców i nadzorowania sprzętu samochodowego
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Word
  • Znajomość SAP dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B