Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Koordynator działu sprzedaży

ARENACULT GmbH
Wrocław
praca stacjonarna
4734 dni temu

Ogłoszenie numer: 168995, z dnia 2011-10-13

Firma ARENACULT GmbH jest liderem niemieckiego rynku w zakresie kompleksowych systemów kasowych oraz płatności bezgotówkowych. Indywidualne rozwiązania sprzętowe wraz z najnowocześniejszym unikatowym oprogramowaniem POS&PAYMENT i pierwszej klasy serwisem od wielu lat cieszą się uznaniem u podmiotów zarządzających stadionami, obiektami sportowymi, halami koncertowymi, gastronomią dla przedsiębiorstw. Ściśle współpracujemy z międzynarodowymi przedsiębiorstwami, jak i uznanymi w całej Europie klubami sportowymi oraz multi funkcjonalnymi Arenami sportowymi na których organizowano m.in. koncerty światowych gwiazd muzycznych, Mistrzostwa Świata w Piłkę Nożną FIFA 2010, etc. Wraz z dynamicznym rozwojem powstał międzynarodowy oddział spółki, który realizuje takie projekty, jak np. wyposażenie w kompleksowy system płatności bezgotówkowych i systemy sprzedaży Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, który powstaje na UEFA EURO 2012 tm.

Do naszych projektów w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Rozwój relacji biznesowych z klientami,
  • Akwizycja na polskim rynku oraz współpraca ze spółką matką w Niemczech.

Osoby uczestniczące w tych projektach zdobędą innowacyjną wiedzę i kontakt z szybko rozwijającą się branżą w całej Europie.

Wymagania

Poszukujemy ambitnej, komunikatywnej i zaradnej osoby, umiejącej docierać do osób decyzyjnych. Oczekujemy sprawdzonych umiejętności handlowych, wykształcenia wyższego oraz znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjną pracę w firmie osiągającej sukces rynkowy. Przygotowanie do pracy planowane jest podczas imprezy masowej na uznanym Stadionie w Niemczech.