Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Floty Warszawa
Koordynator Działu Obsługi Floty

PANEK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2843 dni temu

Ogłoszenie numer: 1321146, z dnia 2016-10-03

PANEK S.A.

Firma z 15-letnim doświadczeniem na rynku polskim.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy Działu Obsługi Floty;
  • Organizowanie pracy Działu - grafik, wyznaczanie celów dla Specjalistów (5 pracowników), rozliczanie z realizacji zadań;
  • Okresowa kontrola stanu technicznego samochodów;
  • Koordynacja procesów:
    • likwidacja szkód komunikacyjnych;
    • sezonowa wymiana opon;
    • czynności serwisowe;
    • koordynowanie w urzędach czynności związanych z flotą samochodową;
  • Optymalizacja kosztów;
  • Raportowanie na potrzeby Zarządu działań Działu.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania flotą;
  • Umiejętność oceny stanu technicznego samochodów;
  • Wiedza z zakresu współpracy z firmami leasingowymi;
  • Wysoki poziom zaangażowania, poczucia odpowiedzialności;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju;
  • Stałe doszkalanie dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Atrakcyjne warunki finansowe (wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętności oraz dotychczasowego doświadczenia;
  • Liczne benefity.