Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Gdańsk, Pomerania    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres zadań: Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów; Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu; Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany; Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator działu logistyki magazynowej

AUDIT Doradztwo Personalne
Słubice
praca stacjonarna
2394 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Słubicach, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Słubice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja pracy umożliwiająca zachowanie terminów w zakresie posiadanych materiałów i surowców
  • Przyjmowanie dostaw materiałów i surowców oraz sporządzanie dokumentacji magazynowej w tym zakresie
  • Przyjmowanie na stany magazynowe produktów gotowych
  • Bieżące monitorowanie stanów magazynowych i sygnalizowanie ewentualnych braków i zagrożeń mogących spowodować zatrzymanie produkcji lub opóźnienie w realizacji zleceń
  • Zagospodarowywanie poszczególnych powierzchni magazynowych oraz optymalizacja i racjonalizacja polityki wykorzystania posiadanych powierzchni magazynowych
  • Współpraca w zakresie kontroli dostaw materiałów i surowców pod względem ilości jakości i zgodności formalno-merytorycznej z działem zakupów i jakości
  • Kontrola kosztów magazynowych
  • Ciągłe doskonalenie metod pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu gospodarki magazynowej i obsługi logistycznej
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Sumienność, staranność, dokładność i odpowiedzialność