Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Koordynator ds. zarządzania flotą i serwisu

Fraikin Polska sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5058 dni temu

Ogłoszenie numer: 122482, z dnia 2010-11-12

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Zarządzanie w zakresie utrzymania sprawnej floty pojazdów ciężarowych:

  • koordynacja i prowadzenie napraw pojazdów ciężarowych
  • kontrola wszelkich kosztów związanych z utrzymaniem, używaniem floty
  • współpraca z warsztatami mechanicznymi, oponiarskimi, blach-lak, weryfikacja napraw, weryfikacja kosztorysów;
  • koordynacja sezonowej wymiany opon, analiza zużycia ogumienia,
  • raportowanie, analizy

Wymagania

  • wykształcenie technikum samochodowe lub wyższe techniczne
  • znajomość zagadnień technicznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność współpracy
  • umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. C
  • zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,