Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Koordynator ds. zarządzania flotą i administracji serwisu

Fraikin Polska sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4753 dni temu

Ogłoszenie numer: 154886, z dnia 2011-07-12

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie w zakresie utrzymania sprawnej floty pojazdów ciężarowych:
    • Wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu zarządzania flotą
    • Przygotowywanie zestawień kosztowych
    • Przygotowywanie zestawień autoryzacji napraw
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z parkiem pojazdów zastępczych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • znajomość zagadnień technicznych mile widziana
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność współpracy
  • umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego