Najnowsze oferty pracy

  • Lider Zespołu Call Center

    Contact Center Sp. z o.o.   Warszawa, Aleje Jerozolimskie 142b    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Kompleksowe zarządzanie zespołem: planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu; udzielanie bieżącej informacji zwrotnej, motywowanie, merytoryczne wsparcie zespołu; Realizowanie celów: odpowiedzialność za wynik zespołu i jego bieżąca kontrola, raportowanie i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Telefonicznej Obsługi Klienta Warszawa
Koordynator ds. Telefonicznej Obsługi Klientów

PANEK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2797 dni temu

Ogłoszenie numer: 1503750, z dnia 2017-01-20

PANEK S.A.

Firma Panek S.A. to wypożyczalnia samochodów z 15-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa zapytań Klientów,
  • Telefoniczne przyjmowanie zleceń od Klientów detalicznych i instytucjonalnych,
  • Obsługa systemu zarządzania wynajmami,
  • Koordynacja przyjętych zleceń,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • Zarządzanie dokumentacją zleceń.

Wymagania

  • Pozytywne nastawienie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym:
    • Warszawa - system III zmianowy (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00),
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz Internetu,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • Młody, zgrany zespół,
  • Pakiet szkoleń zewnętrznych,
  • Wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie,
  • Umowa zlecenie bądź umowa współpracy (własna działalność gospodarcza) przez 12-miesiecy, później umowa o pracę.

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN