Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Zarządu

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje pracę Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Telefonicznej Obsługi Klienta Warszawa
Koordynator ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Prywatnych

Panek S.A
Warszawa
praca stacjonarna
3269 dni temu

Ogłoszenie numer: 772303, z dnia 2015-08-04

Panek S.A

Firma Panek S.A. to wypożyczalnia samochodów z 15-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa zapytań Klientów,
  • Telefoniczne przyjmowanie zleceń od Klientów detalicznych i instytucjonalnych,
  • Obsługa systemu zarządzania wynajmami,
  • Koordynacja przyjętych zleceń,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • Zarządzanie dokumentacją zleceń.

Wymagania

  • Pozytywne nastawienie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym:
    • Warszawa - system III zmianowy (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00),
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz Internetu,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • Młody, zgrany zespół,
  • Pakiet szkoleń zewnętrznych,
  • Wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie,
  • Umowa zlecenie bądź umowa współpracy (własna działalność gospodarcza).

Wynagrodzenie

Od 2500 PLN