Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Koordynator ds. Szkoleń

ProSystem SA
Wrocław
praca stacjonarna
6664 dni temu

Ogłoszenie numer: 20779, z dnia 2006-06-20

Firma ProSystem SA wchodzi w skład grupy kapitałowej, która rozpoczęła działalność w kwietniu 1997 roku. Od początku swojego istnienia oferujemy profesjonalne usługi budowy systemów bezpieczeństwa sieciowego oraz transmisji danych. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu technologii informatycznych, zarządzania oraz logistyki. Doświadczenie i profesjonalizm naszej kadry jest najważniejszym kluczem do osiągniętego przez nas sukcesu, jakim jest wszechstronna i dająca obustronne korzyści współpraca z Klientem.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: K-Wro

Opis stanowiska

Zarządzanie portfelem usług szkoleniowych, w tym: - kreacja usług szkoleniowych - sprzedaż usług szkoleniowych - kontrola jakości przeprowadzanych szkoleń

Wymagania

Oczekujemy: - kreatywności i zaangażowania - dużej chęci poszerzenia wiedzy - umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych - wykształcenia wyższego - znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w młodym zespole, - samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju - możliwość doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach