Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Koordynator ds. szkoleń i projektów europejskich

Szkoła Językowa "Centrum Europy"
mazowieckie
praca stacjonarna
5003 dni temu

Ogłoszenie numer: 124206, z dnia 2010-12-03

Centrum Europy - szkoła języków niezwykłych. Od siedmiu lat zajmujemy się organizowaniem nie tylko zajęć językowych, lecz również wizyt studyjnych, projektów międzynarodowych i kulturalnych. Specjalizujemy się w nauczaniu mniej znanych języków europejskich. Mieścimy się w centrum Warszawy, przy ul. Pankiewicza 3. Obecnie przygotowujemy się do uruchmienia projektów szkoleniowych dofinansowanych z przyznanych dotacji POKL.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: CV/KEFS

Opis stanowiska

  • Koordynacja projektów europejskich, w tym:
    • działania, mające na celu promocję projektu, dofinansowanego z EFS,
    • rekrutacja uczestników szkoleń i kompletowanie grup,
    • organizacja i logistyka szkoleń,
    • bieżący kontakt z trenerami i uczestnikami szkoleń,
    • opieka nad szkoleniami,
    • przygotowanie i weryfikacja dokumentacji zgłoszeniowej i szkoleniowej
    • ewidencja uczestników szkolenia ( baza danych PEFS),
    • opisywanie i księgowanie dokumentacji projektowej,
    • dbałość o prawidłowość rozliczeń,
    • naliczanie wynagrodzeń personelu projektowego,
    • sprawozdawczość finansowa, przygotowywanie wniosków o płatność,
    • współpraca z Instytucją Pośredniczącą
    • planowanie, monitoring, nadzór nad prawidłowością realizacji projektu.
  • Wsparcie działań administracyjnych.
  • Koordynacja komercyjnych szkoleń językowych.
  • Wsparcie procesów sprzedażowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów unijnych,
  • znajomość zasad realizacji projektu, dofinansowanego z EFS,
  • umiejętność planowania,
  • umiejętności analityczne i strategiczne,
  • samodzielność w działaniu,
  • zorientowanie na cel,
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w młodym dynamicznym środowisku
  • udział w systemie motywacyjnym
  • bezpłatne kursy językowe z oferty szkoły