Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. ppoż.

Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp z o.o.
mazowieckie, Zespół Baz Paliw w Emilianowie
praca stacjonarna
4574 dni temu

Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o jest największą na polskim rynku firmą oferującą usługi magazynowania zapasów i rezerw produktów ropopochodnych, a także obsługi logistycznej bieżącej konsumpcji paliw.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zespół Baz Paliw w Emilianowie
Nr Ref.: KPP/ZBPV/03/2012

Zadania:
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa w zakresie ochrony przeciwpożarowej.
  • Nadzór nad terminową realizacją zaleceń pokontrolnych, decyzji i nakazów wydanych przez instytucje zewnętrzne i komórki wewnętrzne Spółki, według przyjętych harmonogramów.
  • Weryfikacja zapisów i aktualizacja dokumentacji, wymaganej obowiązującymi przepisami prawa.
  • Prognozowanie, rozpoznawanie i analiza potencjalnych zagrożeń w obszarze ochrony przeciwpożarowej, inicjowanie i wdrażanie rozwiązań prewencyjnych i operacyjnych.
  • Nadzór nad infrastrukturą i sprawnością urządzeń w obszarze ochrony przeciwpożarowej.
  • Udział w kontrolach prowadzonych przez uprawnione instytucje zewnętrzne i wewnętrzne komórki Spółki, sporządzanie raportów i wniosków pokontrolnych.
  • Doradztwo i opiniowanie w zakresie realizowanych inwestycji i remontów, udział w pracach zespołów projektowych i komisjach odbiorczych, w zakresie spełnienia wymagań prawnych i przyjętych standardów w obszarze ochrony przeciwpożarowej.
  • Nadzór nad wykonawcami w obszarze ochrony przeciwpożarowej, w szczególności poprzez doradztwo merytoryczne w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego prac niebezpiecznych pożarowo, przeprowadzanie okresowych kontroli nad prawidłowym zabezpieczeniem.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla pracowników Spółki i firm zewnętrznych.
  • Nadzór merytoryczny i sprawowanie funkcji kontrolnych w zakresie prawidłowego funkcjonowania Zakładowych Grup Ratowniczych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe pożarnicze,
  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle,
  • Odpowiedzialność, systematyczność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kat. „B”,
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” sp. z o.o., zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 z późń. zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

PERN S.A.

PERN jest liderem logistyki naftowej i paliwowej w Polsce, zarządza strategiczną infrastrukturą energetyczną. Spółka gwarantuje bezpieczeństwo naszego kraju, a tym samym także Unii Europejskiej, w zakresie dostaw ropy naftowej do największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech.