Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Strażak Opolskie
Koordynator ds. ppoż.

Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp z o.o.
opolskie, Zespół Baz Paliw w Rejowcu Poznańskim
praca stacjonarna
4632 dni temu

Ogłoszenie numer: 176730, z dnia 2011-12-09

Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o jest największą na polskim rynku firmą oferującą usługi magazynowania zapasów i rezerw produktów ropopochodnych, a także obsługi logistycznej bieżącej konsumpcji paliw.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie, Zespół Baz Paliw w Rejowcu Poznańskim

Nr Ref.: KPP/ZBPIV/11/2011

Opis stanowiska

  • zapewnianie ochrony przeciwpożarowej w Zespole Baz Paliw poprzez organizowanie i nadzór nad funkcjonowaniem ochrony PPOŻ,
  • udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz zapobieganie awariom przemysłowym,
  • prowadzenie prewencji pożarowej i bezpieczeństwa ekologicznego w Zespole Baz Paliw,
  • udział w procesie określania sposobu zabezpieczenia prac szczególnie niebezpiecznych, wykonywanych na obiektach, instalacjach i terenie Zespołu Baz Paliw,
  • prowadzenie okresowych i systematycznych kontroli terenu, obiektów i instalacji magazynowych Zespołu Baz Paliw,
  • opracowywanie i aktualizowanie obowiązujących dokumentów z zakresu ochrony przeciwpożarowej, a w szczególności nadzoru nad sprawnością i gotowością służb ratowniczych,
  • szkolenie pracowników Zespołu Baz Paliw oraz pracowników firm zewnętrznych funkcjonujących na terenie Zespołu Baz Paliw z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe pożarnicze,
  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialność, systematyczność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość MS Office.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.