Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. Płac

Page Personnel
Warszawa
praca stacjonarna
3829 dni temu

Warszawa PFJL12651

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci detalicznej i lidera w swoim sektorze, w związku ze zmianami organizacyjnymi poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Kierownik ds. Płac.
Odpowiedni Kandydat będzie w pełni odpowiedzialny za proces naliczania wynagrodzeń oraz zarządzanie kilkuosobowym zespołem. Firma oferuje zatrudnienie na umowę na zastępstwo (urlop macierzyński), na okres 1,5 roku.

Opis stanowiska / Job description:
- Koordynacja pracy zespołu ( 3-5 osób),
- Odpowiedzialność za przestrzeganie standardów jakości oraz procedur,
- Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników i współpracowników oraz terminowa realizacja przelewów wynagrodzeń,
- Doradztwo w zakresie Prawa Pracy dla współpracowników,
- Tworzenie raportów płacowych na potrzeby Przełożonego,
- Tworzenie wymaganych przepisami prawa sprawozdań i deklaracji do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych.

Kogo szukamy / Profile description:
- Wyższe wykształcenie z zakresu: Ekonomia/ Finanse/ Rachunkowości/ Zarządzania Personelem,
- Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale płacowo - kadrowym na koordynatorskim stanowisku,
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych,
- Znajomość Języka Angielskiego jako dodatkowy atut,
- Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności programu MS Excel
- Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz zdolności interpersonalne,
- Umiejętność ustalania priorytetów oraz charyzma,
- Biznesowe podejście, pro-aktywność,
- Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość.

Jak aplikować / How to apply:

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel