Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koordynator ds. Organizacyjnych

Amlux Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4977 dni temu

Ogłoszenie numer: 128242, z dnia 2010-12-29

Firma AMLUX Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Ko/W

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie jakości wykonywanych usług czystościowych,
  • Planowanie i organizacja pracy podległych obiektów,
  • Reprezentowanie firmy w stosunku do klientów oraz dostawców,
  • Bieżące raportowanie wyników do Zarządu,
  • Kontrola budżetu operacyjnego,
  • Planowanie oraz monitorowanie kosztów podległych obiektów,
  • Nadzorowanie spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem obiektów,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Rekrutacja i motywowanie personelu.

Wymagania

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej,
  • Skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy, także pod presją czasu,
  • Nastawienie zadaniowe,
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się z ludźmi

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo system premiowy,
  • Pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, system szkoleń, szerokie kompetencje,
  • Niezbędne narzędzia pracy.