Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Koordynator ds. Marketingu

ViaCon Polska Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5101 dni temu

Ogłoszenie numer: 111678, z dnia 2010-08-27

ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, producent polietylenowych rur przepustowych, oferujący szeroką gamę geosyntetyków.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Praca w Rydzynie k. Leszna

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów graficznych
  • staż na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
  • wysoka komunikatywność (umiejętność pracy z zespołem)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • kreatywność
  • nienaganna prezencja
  • uczciwość i lojalność
  • znajomość branży drogowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • bardzo dużą samodzielność pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu