Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koordynator ds. Klientów Biznesowych

ASTRO S. A.
Warszawa
praca stacjonarna
4861 dni temu

Firma Olab Sp. z o.o. w związku z uruchomieniem projektu platformy multimedialnej OOGNET poszukuje współpracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie produktów multimedialnych i internetowych
  • aktywne pozyskiwanie klientow biznesowych
  • utrzymywanie relacji handlowych i biznesowych
  • opracowanie koncepcji nowych usług i produktów
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży i technik negocjacyjnych
  • umiejętność sporządzania ofert handlowych i łatwość ich prezentowania
  • komunikatwyność i zaangażowanie
  • samodzielność w działniu
  • sumienność i rzetelność
  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe powiększane o wynagrodzenie motywacyjne oparte na wynikach sprzedaży
  • współþracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach projektu OOGNET
  • elastyczny czas pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)