Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. Kadr i Płac

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o.
Radom
praca stacjonarna
3046 dni temu

Ogłoszenie numer: 1138945, z dnia 2016-06-16

Firma z sektora niebankowych pożyczek gotówkowych, wyróżniająca się atrakcyjną ofertą wynagrodzeń dla pracowników, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów / tek na stanowisko Koordynator ds. Kadr i Płac. Szukamy skrupulatnych, dokładnych i cierpliwych osób do współpracy w centrali firmy w Radomiu! Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: 1/RAD/2016

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą, która spełnia niżej wymienione kryteria, wyślij swoją aplikację:

  • Masz zdolności organizacyjne
  • Dobrze czujesz się, w zadaniowym trybie pracy
  • Jesteś bardzo dokładny, skrupulatny, zwracasz uwagę na szczegóły
  • Pragniesz zdobyć doświadczenie i budować swoją ścieżkę kariery

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie procesem obsługi kadrowej i płacowej osób zatrudnionych na podstawie umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowo-płacowych
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie i weryfikacja listy płac
  • Sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej i deklaracji do ZUS, US, PFRON
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz
  • Archiwizowanie dokumentów

Wymagania

  • Zaangażowanie w pracę
  • Cierpliwość i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pozytywne nastawienie i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pogodną atmosferę w pracy
  • Autonomię w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Godne, uczciwe warunki wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy